MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 14409073
nr 1440 9073
Fåtölj
Nyrokoko, + 4 st golvskydd i trä
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 december 2021
kl 20:58:41
20/12 19:43:13
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.